Úvodní stránka > PRO FIRMY

PRO FIRMY

FIREMNÍ VÍNA

Hledáte vhodný dárek, který by uměl vyjádřit poděkování za dlouhodobou spolupráci obchodnímu partnerovi, zaměstnancům, nebo významnému klientovi? Láhev vína s osobností v sobě nese nádech luxusu, originální příběh i zábavného společníka.

Máte strach, že víno nebudete umět vybrat? Od toho jsme tu my. Známe naše vína i zákazníky, kterým chutnají. Když nám pár slovy definujete svoji cílovou skupinu, dokážeme vám doporučit víno, které by s ní mělo rezonovat. Jiné víno ocení provozovatelé vyhlášených restaurací, jiné majitelky nehtových studií. A vy jim s naší pomocí dáte právě to, co jim sedne do vkusu.

Při odběru od 60 lahví vám v ceně vína láhve označíme jednoduchým medailonkem s logem firmy na bílém či barevném podkladu. Tímto způsobem lze kombinovat i různé druhy vín. Po odsouhlasení grafického návrhu vína dodáváme obvykle do 10 pracovních dnů.

Pokud si přejete personalizovanou etiketu či jiné individuální řešení, i to je samozřejmě možné, jen je třeba počítat s větší časovou rezervou – jsme závislí na termínech tiskárny a může to trvat 3-4 týdny od odsouhlasení grafického návrhu až po expedici.

Napište nám na lenka@vinarstvibaraque.cz a my vám pošleme nabídku.

Věděli jste, že…

Víno označené logem firmy je reklamním a propagačním předmětem a lze jej uplatnit jako daňově uznatelný náklad za předpokladu, že se jedná o tiché víno s obsahem alkoholu menším než 15% a cena jedné lahve nepřesahuje 500 Kč (bez DPH). Všechna naše vína tyto podmínky splňují. Plátci DPH si kromě toho mohou uplatnit nárok na vrácení 21% z prodejní ceny.

FIREMNÍ AKCE

Hledáte prostor, kde s kolegy uskutečnit nezapomenutelný firemní teambuilding? Nebo chcete vzít svého potenciálního obchodního partnera do netradičních prostor? Akce na míru Vám zrealizujem buď v prostorách vinného sklepa v Bořeticích nebo v zážitkové Baraque Wine Gallery ve Velkých Pavlovicích. Neváhejte a obraťte se na vinnou vílu na emailu blanka@vinarstvibaraque.cz