Úvodní stránka > PRO FIRMY

PRO FIRMY

Máme zájem o

Dárkové balíčky

Máme zájem o

firemní víno

Máme zájem o

firemní akce

Dárkové balíčky

V předvánočním čase (ale koneckonců kdykoli během roku) chceme poděkovat zákazníkům či zaměstnancům za spolupráci drobným dárkem. Připravili jsme pro vás dárkové balíčky, které poslouží jako milá pozornost právě pro tento účel. 

dvě láhve vína

Dárkový balíček 2 láhve vína

Do základního balíčku jsme vybrali Blanc de Pinot Noir a Pinot Noir, ale můžete si vína zvolit sami a my vám připravíme individuální cenovou kalkulaci.

Každá láhev vína bude označena samolepkou s vaším logem.

Chuť jižní moravy

Náš Veltlín 2022, solená dýňová jádra od Herůfků a čokoládové pralinek z Čokoládovny JANEK jsou spojením tradičních i moderních chutí jižní Moravy.

Každý balíček bude označen samolepkou s vaším logem.

pro mlsný jazýček

Dárkový balíček pro Mlsný jazýček

Vysoce návykové paštiky od Jirky z Paštikárny Němčičky i pralinky z Čokoládovny JANEK budou ladit k láhvi Vavřince z Krátkých a potěší každého gurmána.

Každý balíček bude označen samolepkou s vaším logem. 

Cena za dárkový balíček

Dvě
láhve
vína
Chuť
jižní
Moravy
Pro
mlsný
jazýček
50
-
100
ks
390
420
590
322,31

bez
DPH
347,11

bez
DPH
487,60

bez
DPH
100
-
150
ks
351
378
531
290,08

bez
DPH
312,40

bez
DPH
438,84

bez
DPH
150
-
200
ks
312
336
472
257,85

bez
DPH
277,69

bez
DPH
390,08

bez
DPH

Objednávka dárkových balíčků

Dárkové balíčky objednané do konce října 2023 budou k dodání ve druhé polovině listopadu 2023, objednávky z první poloviny listopadu budeme expedovat na začátku prosince.

FIREMNÍ VÍNA

Firemní vína

Hledáte vhodný dárek, který by uměl vyjádřit poděkování za dlouhodobou spolupráci obchodnímu partnerovi, zaměstnancům, nebo významnému klientovi? Láhev vína s osobností v sobě nese nádech luxusu, originální příběh i zábavného společníka.

Máte strach, že víno nebudete umět vybrat? Od toho jsme tu my. Známe naše vína i zákazníky, kterým chutnají. Když nám pár slovy definujete svoji cílovou skupinu, dokážeme vám doporučit víno, které by s ní mělo rezonovat. Jiné víno ocení provozovatelé vyhlášených restaurací, jiné majitelky nehtových studií. A vy jim s naší pomocí dáte právě to, co jim sedne do vkusu.

Při odběru od 50 lahví vám v ceně vína láhve označíme jednoduchým medailonkem s logem firmy na bílém či barevném podkladu. Tímto způsobem lze kombinovat i různé druhy vín. Po odsouhlasení grafického návrhu vína dodáváme obvykle do 10 pracovních dnů.

Pokud si přejete personalizovanou etiketu či jiné individuální řešení, i to je samozřejmě možné, jen je třeba počítat s větší časovou rezervou – jsme závislí na termínech tiskárny a může to trvat 3-4 týdny od odsouhlasení grafického návrhu až po expedici.

Napište na lenka@vinarstvibaraque.cz a my vám pošleme nabídku.

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

Víno označené logem firmy je reklamním a propagačním předmětem a lze jej uplatnit jako daňově uznatelný náklad za předpokladu, že se jedná o tiché víno s obsahem alkoholu menším než 15% a cena jedné lahve nepřesahuje 500 Kč (bez DPH). Všechna naše vína tyto podmínky splňují. Plátci DPH si kromě toho mohou uplatnit nárok na vrácení 21% z prodejní ceny.

FIREMNÍ AKCE

Hledáte prostor, kde s kolegy uskutečnit firemní teambuilding? Nebo chcete vzít svého potenciálního obchodního partnera do netradičních prostor? Pak vás zveme do našeho vinného sklepa v Bořeticích na posezení při víně. Termín si rezervujte u vinařovy ženy Lenky mailem na lenka@vinarstvibaraque.cz nebo telefonicky na čísle +420 776 823 694.