Úvodní stránka > PÍŠEME O VÍNĚ > PODZIM VE VINAŘSTVÍ BARAQUE

PODZIM VE VINAŘSTVÍ BARAQUE

Je tu nejbarevnější část roku – podzim. Ochutnáváme mladá vína, setkáváme se s Vámi na řadě akcí a pomalu se chystáme na Vánoce.

Letošní sezóna byla, co do získaných ocenění, velmi plodná. Velkou radost nám udělalo vítězství našeho oranžového Tramínu na soutěži Král vín v kategorii naturální vína. I Veltlínské zelené 2016 a Hibernal 2017 na Králi vín zažily své hvězdné chvilky. A co teprve Pinot Noir 2016, který si ze soutěže Vinum Gradecense odvezl velkou zlatou medaili! Pokud se chcete dozvědět, která vína letos na soutěžích zazářila a okoštovat mladá vína, která jsou teprve na začátku své „kariéry“, máte letoš ještě možnost zavítat k nám do vinařské galerie nebo se zastavit do sklepa.                          

Baraque Wine Gallery bude otevřená ještě celý listopad vždy od pátku až do neděle, a to v časech: pátek 15:00 – 19:00, sobota a neděle 9:00 – 19:00.

Během celého roku se můžete objednat na degustaci do vinného sklepa v Bořeticích anebo přijeďte na Vrbici na akci Po stopách opičky Emilky, která se uskuteční 23. listopadu 2019. Velmi rádi se s Vámi uvidíme a probereme radosti života nad pohárkem vína.

Potkat nás můžete i na výjezdech mimo region, například v Hong Kongu na veletrhu International Wine and Spirits Fair od 7. – 9. listopadu nebo na Svatomartinském koštu na Skalním mlýně 16. listopadu. 

Užijte si podzim!

Váš team vinařství Baraque pod Slunečnou