Úvodní stránka > WINE GALLERY

WINE GALLERY

Ve Velkých Pavlovicích, přímo před naší výrobní budovou s výhledem na viniční trať Nadzahrady najdete Vinnou Galerii Baraque.

  • Chcete posedět s přáteli u skleničky vína? 
  • Chcete se na toulkách jižní Moravou zastavit na kávu či limonádu?
  • Chcete ochutnat naše vína před tím, než je nakoupíte? 
  • Chcete u nás uspořádat firemní poradu či školení?
  • Chcete u nás uspořádat oslavu či jinou soukromou akci?
Baraque pod Slunečnou

Baraque Wine Gallery je naším reprezentativním prostorem, kde si můžete dát výběrovou kávu a vynikající dezerty. Vybraná vína nabízíme i po skleničce a nabídku pravidelně obměňujeme. Díky tomu pokaždé, když přijedete, můžete ochutnat něco, co jste ještě nezkusili.

OTEVÍRACÍ DOBA

duben – květen, říjen – listopad
15:00 – 20:00
so - ne10:00 – 20:00
červen – září
st - pá15:00 – 20:00
so - ne10:00 – 20:00

Aktuální změny otevírací doby najdete vždy na facebookovém nebo instagramovém profilu Vinné Galerie. Najdete zde také informace o akcích a sortimentu.

PRONÁJEM PROSTOR

Vinnou Galerii Baraque je možné pronajmout pro potřeby firemních porad a školení. Prostor umožňuje komfortní sezení pro 30 osob, lze navýšit až na 50 osob (využití nábytku pro venknovní posezení).

duben – květen, říjen – listopad
4 hodiny5 000 Kč
8 hodin8 000 Kč
červen – září
4 hodiny10 000 Kč
8 hodin16 000 Kč

Pro coffee break pro vás můžeme zajistit kávu, dezerty, slané koláče (quiche), obložené mísy i teplý raut. O cenovou nabídku pište na lenka@vinarstvibaraque.cz.

SOUKROMÉ AKCE

Chcete u nás uspořádat oslavu “na klíč”? Vše vám zajistíme a postaráme se o vás i vaše hosty jak nejlépe dovedeme. 

  • teplý a studený raut
  • neomezená konzumace vín z naší nabídky
  • dezert
  • výběrová káva, čaj, domácí limonády
 

Cena: 1250 Kč/osobu

Doba trvání: 6 hodin

Kapacita: 20-40 osob (je vás méně než 20? Rádi se o vás postaráme v našem Gruntovním vinném sklepě v Bořeticích).

CYKLISTÉ VÍTÁNI

Galerii mají v oblibě zejména cyklisté. V roce 2018 se nám podařilo získat certifikaci „Cyklisté vítáni.“ Svoje kola můžete zaparkovat ve stojanu před Vinnou Galerií. Na zdi Vinné Galerie jsou rovněž přístupné el. zásuvky pro dobíjení elektrokol. Podél Vinné Galerie vede zpevněná cesta, po které se dostanete na cyklostezku vedoucí přímo na rozhlednu Slunečná. 

DALŠÍ INFORMACE

Informace o aktuální nabídce, akcích či otevírací době najdete na facebooku a instagramu. Chcete-li se s námi podělit o své zážitky z návštěvy u nás, můžete je sdílet s hashtagem #baraquewinegallery. Budeme za to moc rádi.

Galerie slouží jako první místo seznámení s našimi víny. Toto první vinné rande s některou z našich osobností může pokračovat návštěvou tradičního sklípku v sousedních Bořeticích.